HİZMETLERİMİZ

Anasayfa Hizmetlerimiz

FIRATEX CAM BALKON UYGULAMALARI

Cambalkon, balkon camlama, balkon kapama, camlı balkon kapatma, balkon kaplama, balkon cam, katlanır cam balkon…. Son zamanlarda, bunun gibi bir çok terim tüketiciler tarafından dillendirilmektedir.

Cam balkon sistemleri, temelde camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek, balkonun uygun köşelerine, tüm camların katlanarak açılması temeline dayanmaktadır.

Günümüzde şehir hayatının giderek daha yorucu, stresli olduğu düşünüldüğünde, insanlara evlerinde bir özgürlük alanı oluşturan balkonlar daha da önem kazanmaktadır. Eskiden balkonlar PVC, alüminyum doğrama v.b. malzemelerle kapatılarak tamamen kapalı bir ortam haline getirilirdi. Ancak bu malzemelerle kapatılan balkonlar, balkon işlevini yitirerek evin herhangi bir odasından farkı kalmazdı. Cam balkon sistemlerinin tüketicilerle buluşması ile bu durum ortadan kalkmış oldu.

FIRATEX GİOTİN UYGULAMALARI

Giyotin cam sistemi, uzaktan kumanda edilebilme özelliği sayesinde aşağı ve yukarı hareket edebilir. Görsel görünümü ve şık tasarımıyla bulunduğu mekana ayrı bir hava katmaktadır.

Giyotin cam sistemi yüksek standartlar çerçevesinde geliştirilmiş ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Tek bir dokunuşla bulunduğunuz kapalı ortamı havalandırabilir ve ortamın hava sirkülasyonunu en iyi şekilde kontrol edebilirsiniz.

Güvenli, kolay kurulum yapılabilir özelliğiyle, bakımı kolay ve uzun ömürlüdür.

Giyotin cam sistemi, dış etkenlere karşı dayanıklıdır ve ısı yalıtımı özelliğine sahiptir.FIRATEX KIŞ BAHÇESİ UYGULAMALARI

Kış bahçeleri, bahçe ve yeşil hissini soğuk mevsimlerde de yaşayabilmek amacı ile çeşitli tarzlarda, değişik malzemeler ile yapılan cam evler olarak tanımlanıyor.

Son yıllarda sıkça kullanılmaya başlanan kış bahçeleri, ısıtma soğutma sistemine sahip olabiliyor.

Kış bahçelerinde havalandırma gölgelendirme sistemleri ve ısı yalıtımı uygulamalarının doğru bir şekilde yapılması durumunda bahçe dört mevsim kullanıma uygun hale getirilebiliyor.

Kış bahçesi, uygulaması yapılacak malzemeler proje özelliklerine göre belirleniyor. Tam yalıtımlı yaz kış içinde güvenle yaşayabileceğiniz bir kış bahçesi için sistem çelik konstrüksiyon ihtiva eden, tamamı Alman profillerinden üretilen upvc kış bahçesi sistemi öneriliyor.

Upvc malzeme istenilen her renkte ve ahşap dokusunda kaplamaya sahip olabiliyor.


FIRATEX PERGOLA UYGULAMALARI

Motorlu Pergola, Tente sistemiyle, tek tuşla dört mevsim aynı konforu yaşayabileceğiniz mekanlar yaratıyoruz. Sayısız kumaş seçeneği ve sınırısız renk alternatifiyle hayal dünyanızı gerçeğe çevirebilirsiniz.

Pergola, Tente sistemleri, bir dokunuşla açık alanlarınızı kapalı alanlar haline getirebilmeniz için geliştirilmiş bir tente modelidir.